Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Stravovanie a ubytovanie

Penzión Biondo, Hviezdoslavova 38, Závadka nad Hronom

kontakt: 0950 797 466
www.penzionbiondo.sk
Naši hostia majú na výber ubytovanie v troch ubytovacích zariadeniach, nachádzajúcich sa v centre obce, v blízkosti autobusovej a železničnej zastávky. Chata Biondo - penzión, poskytuje na prvom poschodí ubytovanie pre 13 osôb v dvoch štvorposteľových izbách, v dvoch dvojposteľových izbách a v jednej jednoposteľovej izbe. Izby sú zariadené moderným, novým dreveným nábytkom, televízorom so satelitným príjmom a poličkami na uskladnenie osobných vecí. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia s kapacitou pre 40 osôb, bar a kuchyňa. K dispozícii je aj miesto na uskladnenie bicyklov a lyží.
V areáli ubytovania si môžete oddýchnuť v altánku s vonkajším posedením alebo si pripraviť chutné pokrmy na grile, ohnisku či v kotlíku. Na prízemí penziónu môžete využívať služby reštaurácie s barom. Parkovanie áut je zabezpečené pred chatami.
Ak sa ubytujete v našich chatách v lete, môžete podnikať turistické alebo cykloturistické výlety do blízkeho Národného parku Nízke Tatry, Slovenský raj, či do malebnej Muránskej planiny a po športovom výkone sa zrelaxovať v 100 m vzdialenom krytom bazéne a saune. Zima v našom kraji je ako stvorená na lyžovanie v lyžiarskych strediskách Polomka - Bučník (4 km), Telgárt - Tresník, Ski centrum Mýto alebo v lyžiarskom stredisku Tále.
Pozývame Vás na návštevu nášho kraja. Ponúkame Vám slovenskú pohostinnosť a taliansku kuchyňu.
(viď fotogaléria nižšie)